Bireysel Tanıtım Filmi

HİKAYENİZİ ANLATIYORUZ…
‘Kendinize, markanıza ve hedef kitlenize kazandırdıklarınızın farkında olmanız ve bunları müşterilerinize estetik bir yolla fark ettirebilmeniz, başarınızı artırıcı bir rol oynayacaktır.’

Biz bu noktada kreatif ekibimizle bir araya gelir, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hedef kitlenizi analiz eder; bireysel tanıtım filminizi en etkili şekilde oluştururuz.
Güçlü bir video içerik üretimi gerçekleştirerek etkileşim ve geri dönüşlerinizi artırır; ilham verici bir hikayeyle sizi hedef kitlenize ulaştırırız.

DOĞRU FİKİR, DOĞRU ADIM
‘Doğru fikri bulmuşsanız, markanız için doğru adımı atmışsınız demektir.’

İşte biz bu evrede, işinizdeki en önemli değerleri yansıtan o doğru fikri sizin için buluruz.

ESTETİK VE AKILCI YAKLAŞIRIZ

Bireysel tanıtım filmleri doğası gereği izleyene bir markayı ya da kişiyi tanıtmak üzere hazırlansa da onu rakiplerinden ayıran, ilgi çekici hale getiren birçok değişken vardır. Bizler, yaptığınız işi ve sizi en etkileyici şekilde anlatan, estetik ve orijinal bir çalışma üretiyoruz.

NEYİ, NASIL ANLATMALI?

Lunar Film’in tecrübeli mutfağında video içerik üretimini gerçekleştirir; markanızın olmazsa olmaz detaylarını her zaman hikayenizin odağında tutarız. Ulusal ve uluslararası müşteri kitlenize ulaşabilmeniz için en önemli bilgileri, en makul sürede, izleyicinin dikkatini çekecek bir tarz ile anlatmak üzere kolları sıvarız.

BAŞARI HİKAYENİZİ BİRLİKTE YAZALIM!

Başarı hikayenizi, mesleki değerlerinizi, iletişim gücünüzü, ideallerinizi, hedeflerinizi ve meslek hayatınızda sizi siz yapan değişmezleri anlar; bu bilgileri kullanarak sanatsal ve detaylı çekim tarzımızla birleştirerek bireysel tanıtım filmi haline getiririz. Etkileyici, açıklayıcı ve akıllarda kalan bir tanıtım filmi ortaya çıkarırız.

Gerçekleştirdiğimiz profesyonel çekimler neticesinde bireysel tanıtım filminizi sosyal medya kanallarınızda, Instagram, Facebook, YouTube vb. sosyal mecralarla beraber resmi web sitenizde yayınlayacağınız formatlarda teslim eder; en yenilikçi ve ilgi çekici yolla hedef kitlenize sunmanızı sağlarız.


İşlerimiz
PROF. DR. OĞUZ ACAR
BİREYSEL TANITIM FİLMİ
MÜZİSYEN EDİZ HAFIZOĞLU
BİREYSEL TANITIM FİLMİ
DİŞ HEKİMİ METİN ŞANAP
BİREYSEL TANITIM FİLMİ (İngilizce)