Etkinlik Filmi Çekimi

MARKANIZIN KREATİF YOL HARİTASINI OLUŞTURAN ETKİLEYİCİ VİDEOLAR…
‘Eğlenceli, dinamik ve akılda kalıcı videolara imza atarız.’

Kurumsal etkinlik filmleriyle; markanızın organizasyonları ve düzenlediği diğer etkinlik ve toplantılar, kurumsal belleğinize eklenerek unutulmaz birer tecrübeye dönüşür.
Etkinlik filmleri; sadece gerçekleştirdiğiniz seminerler, konserler, açılışlar, ödül törenleri gibi kitlesel organizasyonlarınızın süreçlerini kayda almakla kalmaz; firmanızın prestijini, marka imajınızı, etkinliğinizin bilinirliğini ve çalışan bağlılığınızı güçlendirerek artırır.
Biz bu sürecin ilk basamağında sizlerle bir araya gelir; markanızın ihtiyaç ve taleplerini dinler, kurumsal iletişim ve pazarlama stratejilerinize uygun olarak doğru ve etkili planı oluştururuz.
Bu noktada profesyonel ekibimiz,‘3 Doğru Kuralı’nı uygular:
-Doğru Mesaj
-Doğru İletişim Kanalları
-Doğru Hedef Kitleye Ulaşmak

Yazarlarımız tarafından doğru kodlanan mesajlarımızla, doğru iletişim kanallarını kullanarak doğru kitleye ulaşmanızı sağlarız.

Etkinlik filminizi kreatif bakış açısıyla yorumlayarak hem estetik bir dil oluşturur hem de markanızın kendini daha iyi ifade edebilmesi için gereken tüm detayları odağımıza alırız.

Size kendi yöntemlerimizle çözümler sunuyor; markanızın kreatif ihtiyaçları için yol haritası çiziyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz profesyonel çekimler neticesinde etkinlik filminizi sosyal medya kanallarınızda; Instagram, Facebook, YouTube vb. sosyal mecralarda ve resmi web sitenizde de yayınlayacağınız formatlarda teslim eder; en yenilikçi ve ilgi çekici yolla hedef kitlenize sunmanızı sağlarız.

‘Dinamik ve üretken ekibimizle, etkinliğinizi ilgi çekici bir hikayeye dönüştürür; konseptinize ve etkinliğinizin duygusuna uygun bir biçimde kurgular; iç iletişim ya da dış iletişim mecralarında tekrar tekrar izleyebileceğiniz keyifli bir filme dönüştürürüz.’


İşlerimiz
ÇABA DERNEĞİ GELENEKSEL ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ ETKİNLİK FİLMİ- FOUR SEASONS HOTEL
TÜRKİYE – AZERBAYCAN HEPATOLOJİ KONGRESİ ETKİNLİK FİLMİ
‘NAZDRAVE 13’ – ALBÜM TANITIMI VE KONSERİ ETKİNLİK FİLMİ