Televizyon Programı

“YENİ”nin İZİNDE…

Doğru içerik, doğru uygulama ve konseptle, uzun soluklu TV programları üretiyor; profesyonel ekibimiz ve yenilikçi bakış açımızla izleyici odaklı projelere imza atıyoruz.

Hedef kitle ve proje analizi, program metni, kurgu dinamiği, program müzikleri, mekan ve dekor alternatifleri gibi birçok konuda tecrübeye sahip kreatif ekibimizle gerçekleştirdiğimiz TV programlarımızda her zaman “yaratıcı ve ilgi çekici” olmaya öncelik veriyoruz.

Bir hızlı tüketim mecrası olan TV iletişimi konusunda durmaksızın kendini güncelleyen ekibimiz ve teknolojik donanımlarımızla hem izleyiciye hem kanallara hem de dijital platformlara yeni ve global çözümler sunuyoruz.

Orijinal içeriklerini kendimizin hazırladığı projelerimiz, bu profesyonel sürecin sonunda tek bir formata sığmayacak kadar çok yönlü, hangi dönem izlenirse izlensin seyirciye keyif verecek programlar olarak ortaya çıkıyor.

İşlerimiz
'SEN ANLAT HİKAYENİ'

Kanal: Bein İz Tv / Digitürk
Dijital Platform: Bein Connect / Bein Originals
Yapım Yılı: 2021
Hayatta her insanın bir hikâyesi vardır. Ve her hikâye yine herkesin hayatı gibi bazen mutlu bazen de zorluklarla ilerler. Yaşamın hakkını vermek ve kendini gerçekleştirilebilmektir önemli olan. Bu belgeselde sadece kendi hayatlarında fark yaratmış insanların değil; başkalarının hayatlarına da örnek olan, dokunan ve başarılarına hayran bıraktıran insanların hikayelerini izleyeceğiz ve en önemlisi insanların hayatları ile empati kurabileceğiz. “Sen Anlat Hikayeni” tanımadığımız; ama tanımayı isteyeceğimiz o insanlarla sizleri buluşturuyor ve hayatlarının merkezine alıyor. 13 farklı insanın başarı ve onur dolu hikâyesi kâh hüzünlendirip kâh gülümsetirken; herkese ‘Her yerde umut vardır’ dedirten ve hayallerimizden vazgeçmememiz gerektiğini bizlere hatırlatan türden olacaktır.

'DOĞADA KAL'

Kanal: Bein İz Tv / Digitürk
Dijital Platform: Bein Connect
Yapım Yılı: 2020
Her şey bir merakla başladı…
Doğayı keşfetmenin merakı…
Doğada olmanın verdiği huzur, yollardaki o sonsuz özgürlük hissi, yeni yerler görmek ve yeni hikayeler yaşamanın heyecanı…
Şehir hayatından uzaklaşıp doğada daha çok vakit geçirmeye başlamak isteyenler için kamp hayatının ve doğada yaşamın bütün detaylarıyla anlatıldığı bu programda, kampçılığın insan ruhuna nasıl iyi geldiğini ve doğada kalmanın ne kadar önemli olduğunu izliyoruz.

‘BİR SEMT BİN LEZZET’

Kanal: Bein Gurme TV / Digitürk
Dijital Platform: Bein Connect / Digitürk
Yapım Yılı: 2015
Sunucu: Cenk Doğar

‘Dünya bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu!’ demişler. Doğuyla batıyı birleştiren, dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış ve günümüz mutfak kültürlerinin oluşmasına öncülük etmiştir. Haydi gelin bu renkli şehri semt semt beraber gezelim ve tadı damağımızda kalacak lezzetleri keşfedelim.

‘UNUTULMUŞ REÇETELER’

Kanal: Bein Gurme TV / Digitürk
Dijital Platform: Bein Connect / Digitürk
Sunucu: Cenk Doğar
İnsanoğlu, var olduğundan beri doğası gereği hep yemekle iç içe oldu; ancak iklimler değişti, teknoloji gelişti, insanlar değişti. Her toplum, kendi kimliğine ve yaşadığı ortama göre yemek kültürünü oluşturdu. Bu uzun yolculuğun bir bedeli vardı. Özellikle yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapmış engin coğrafyamızda, pek çok lezzet unutuldu ya da unutulmaya yüz tuttu.
İşte bu programla beraber özel mekânları gezerek, usta aşçılardan tarihi reçeteleri ve yapılışlarını öğrenip yemeklerin kendine özgü, ilgi çekici hikâyelerini dinleyeceğiz. Böylelikle unutulmuş lezzetleri sizlerle tanıştırmış ve unutulmamalarını sağlamış olacağız.