Kurumsal Tanıtım Filmi

MARKANIZIN BAŞARI HİKAYESİNİ ANLATALIM…
‘Kurumsal tanıtım filminiz, markanızın en keyifli ve en etkili aynası olacak!’

Firmanızın kuruluşunu, işleyiş felsefesini, faaliyet alanlarını, markanızın hikayesini ve tüketiciye kazandırdıklarını yansıtmanın en etkili anahtarlarından biri kurumsal tanıtım filmidir.

İster planlı, düzenli ve istikrarlı iletişim yapan bir marka olun, ister küçük çapta iletişim kampanyalarına imza atın; kurumsal tanıtım filminin gücünün en önemli adım olduğunu Lunar Film Ailesi olarak biliyoruz. Bu yüzden ön hazırlık aşamasından kurgu aşamasına kadar kurumsal tanıtım filmi süreçlerini hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Hedef kitleniz; sizi yalnızca istatistiklerinizle değil, ürettiğiniz değerlerle de hatırlasın istiyoruz.

Bu noktada projeniz için gerekli materyalleri oluştururken, ana mesajımızdan kopmadan, kurum kimliğinize en uygun şekilde kurumsal tanıtım filmi sürecinin tüm aşamalarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİNİN OLMAZSA OLMAZLARI

Gücünüzün kaynağı olan kuruluş hikayenizi, değerlerinizi ve başarı yolculuğunuzun kilometre taşlarını; hizmetlerinizi, yer aldığınız ulusal ve uluslararası platformları, kurum içi aktivitelerinizi, çalışan memnuniyetini ve kurum kültürünüzü en etkili şekilde yansıtıyor; başarılı ve dikkat çekici bir kurumsal tanıtım filmine sahip olabilmeniz için video içerik üretimiyle başlayan marka hikaye yolculuğunuzu, profesyonel çekim süreciyle tamamlıyoruz.
Kurumsal tanıtım filminizi sosyal medya kanallarınızda; Instagram, Facebook, YouTube vb. sosyal mecralarda ve resmi web sitenizde yayınlayacağınız formatlarda teslim ediyor; en yenilikçi ve ilgi çekici yolla hedef kitlenize sunmanızı sağlıyoruz.

KURUMSAL TANITIM FİLMİNİZİN DOĞRU YÖNTEMLE ÇEKİLMESİNİN ÖNEMİ
‘Firmanızın tercih edilme oranı artacak ve hedef kitlenize, etkili bir şekilde ulaşabileceksiniz.’

• Ürettiğiniz tüm değerlerle birlikte tüketici nezdinde marka algınız oluşacak.Desteklediğiniz iletişim stratejileri ile birlikte marka bilinirliğiniz artacak.
• Emeklerinizin sonuçları ve başarıları, kağıtlarda yazılı rakamlar olmaktan çıkıp markanızın ortak hissedeceği gurur duygusunda hayat bulacak.
• İşbirliği yaptığınız kuruluşlar sizinle ve değerlerinizle tanışacak.


İşlerimiz
MEMORIAL SAĞLIK GRUBU – KALP VE DAMAR CERRAHİSİ BÖLÜMÜ KURUMSAL TANITIM FİLMİ
DİŞ KLİNİĞİ VE DİŞ LABORATUVARI KURUMSAL TANITIM FİLMİ
PHUKET FIGHT CLUB SPOR MERKEZİ KURUMSAL TANITIM FİLMİ