Klip Çekimi

MÜZİĞİNİZİN RİTMİNİ, GÖRSEL DÜNYAYA TAŞIYORUZ…

Müziğin görsel estetikle bütünleştiği bir anlatım biçimi olan klip çekimlerini, doğal mekanlarda ya da stüdyo ortamında gerçekleştiriyor; sanatçı ve dinleyici arasındaki bağı güçlendiriyoruz. Müziğin tüm unsurlarını düşünerek kurguladığımız klip çekimlerine başlamadan önce sanatçı ile bir araya geliyor; oyuncu seçimleri, kostüm, sanat ve teknik tüm detaylarıyla ortak fikirde yaratılan bir dünya kuruyoruz.

Sanatçının ve bestenin ruhunu anlıyor; yaratıcı ekibimizle profesyonel bir ekip çalışması gerçekleştirerek, doğru görsel kodlar kullanarak şarkıyı estetik bir biçimde klip hikayesine dönüştürüyoruz.

‘Sizin dünyanızdayız…’

Gerçekleştirdiğimiz profesyonel çekimler sonucunda hazırlanan video klibinizi; Youtube, Facebook, Instagram vb. sosyal medya kanallarınızda, web sitenizde ve dijital mecralarda yayınlayacağınız formatlarda teslim ediyor; en yenilikçi ve ilgi çekici yolla dinleyicinize sunmanızı sağlıyoruz.

İşlerimiz
Birsen Tezer & Ediz Hafızoğlu - 'Kül'

Caz müziğin en önemli isimlerinden davulcu Ediz Hafızoğlu'nun söz ve müziğini yaptığı,müzisyen Birsen Tezer'in seslendirdiği 'KÜL' adlı şarkının klip çalışmasıdır.